Jak pracuje konsultant ślubny?

 

Moją pracę można podzielić na kilka etapów. Oferta, z którą Państwo już się zapoznali, bądź dopiero planujecie to zrobić (zapraszam do zakładki oferta) jest przygotowana tak, aby spełnić oczekiwania każdej Pary Młodej. Niezależnie od Państwa potrzeb (kompleksowa/częściowa organizacja dnia ślubu, koordynacja przyjęcia czy typowanie lokalizacji) ogólny zarys współpracy jest taki sam.

 

1. Wypełnienie formularza kontaktowego przez Parę Młodą (zakładka kontakt). W odpowiedzi otrzymają Państwo ankietę. Należy ją wypełnić, aby zapoznać agencję ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami dotyczącymi dnia ślubu.

 

2. Niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie z konsultantem ślubnym, na którym przedstawiona zostanie wstępna oferta, omówimy charakter Państwa uroczystości, porozmawiamy o pomysłach i Państwa koncepcjach dotyczących dnia ślubu. Oprócz tego spotkanie jest świetną okazją, aby poznać się osobiście, porozmawiać i rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości dotyczące współpracy. Jeśli spotkanie osobiście nie jest możliwe w Państwa przypadku (np. mieszkacie za granicą), wtedy porozumiewać się możemy drogą elektroniczną za pośrednictwem e-mail lub z użyciem dostępnych komunikatorów.

 

3. Przedstawienie przygotowanej dla Państwa oferty. Oferta jest przygotowana w oparciu o wypełnioną ankietę oraz z uwzględnieniem przedyskutowanej na spotkaniu koncepcji uroczystości.

 

 

4. Podpisanie umowy.

 

Po podpisaniu umowy konsultant przystępuje do realizacji powierzonych mu zadań, natomiast Państwo mogą odetchnąć i ze spokojem oczekiwać swojego Wielkiego Dnia.

 

Do zobaczenia! 🙂