Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem wedding plannera, który sprawi, że dzień Waszego ślubu będzie spełnieniem najskrytszych marzeń to bardzo dobrze trafiliście. 🙂

 

Co mnie wyróżnia?

 

1. Certyfikat ukończenia szkolenia KONSULTANT ŚLUBNY/ EVENT MANAGER.

W czasie szkolenia zdobyłam wiedzę z zakresu roli i umiejętności konsultanta ślubnego, współpracy z klientem, współpracy z podwykonawcami, organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, zarządzania projektem ślubnym, opracowania scenariusza oraz koordynacji dnia ślubu i wesela. W ramach szkolenia poznałam również zasady prowadzenia własnej firmy, tworzenia umów z podwykonawcami i klientami z uwzględnieniem wszystkich istotnych aspektów, na które należy zwrócić uwagę, aby nie zostać oszukanym. Dokładna i szczegółowa umowa jest ważna zarówno dla konsultanta i podwykonawcy, ale przede wszystkim dla Pary Młodej.

 

Powierzając swoją uroczystość agencji Wedding Wonders mogą Państwo liczyć na profesjonalną i rzetelną współpracę zakończoną jedynym i niepowtarzalnym dniem Państwa ślubu.

 

2. Indywidualne podejście do klienta.

Współpracując ze mną mogą Państwo liczyć na kreatywną i pełną energii organizację i obsługę przyjęcia. Dbam o KAŻDEGO klienta i zależy mi na tym, aby KAŻDE przyjęcie było niepowtarzalne, oryginalne, a przede wszystkim idealnie trafiło w gust Pary Młodej i jej najbliższych. Zdanie Pary Młodej jest priorytetem, który należy spełnić w jak najlepszy sposób.

 

3. Zaangażowanie i profesjonalizm.

Wszystkie powierzone mi zadania podejmuję ze starannością, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Równocześnie dbam, aby przyjęcie realizowane było w zgodzie z panującymi obecnie trendami, zasadami, tradycjami, a przede wszystkim w zgodzie ze stylem Pary Młodej.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, a także do kontaktu poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt.