5 powodów, dla których warto zatrudnić Wedding Plannera

 

 

1. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

 

Certyfikowany konsultant ślubny ma szeroką wiedzę na temat branży ślubnej i sposobów organizacji wesel. W czasie odbytych szkoleń poznaje zasady i trendy branżowe, a także sposoby organizacji przyjęć weselnych. Równie istotną umiejętnością jest sama koordynacja dnia ślubu. Dlatego też warto jest powierzyć jeden z najważniejszych dni w swoim życiu specjalistom, którzy jako osoby postronne doradzą, uspokoją i poprowadzą Parę Młodą przez cały proces przygotowań. Jednocześnie w dniu ślubu odciążą i uwolnią Nowożeńców od zmartwień. Wedding planner dba o komfort psychiczny i zapewnia Parze Młodej możliwość celebrowania swojego święta w towarzystwie ich rodziny i przyjaciół. Innymi słowy, konsultant ślubny jest receptą na bezstresowy, spokojny, pozbawiony zmartwień, a przede wszystkim wymarzony  dzień ślubu.

 

2. Dobrze wydane pieniądze i oszczędność czasu.

 

W dzisiejszych czasach na każdym kroku słyszymy „zrobiłabym to, ale nie mam czasu”, „nie spotkam się z Tobą bo jestem zajęta”, „jestem przemęczona, nie mam w ogóle czasu dla siebie”, „kiedy ja to zrobię?! Nie mam czasu!”, „kupiłabym to, ale nie jestem przekonana czy warto, mogę się zawieść”. Takie  problemy i wątpliwości towarzyszą większości z nas niemal codziennie. W przypadku dnia ślubu i wesela każda Para Młoda szczególnie dba, aby ten wyjątkowy dla nich czas był najwspanialszy i spełnił wszystkie ich oczekiwania. Samodzielny wybór obiektu weselnego, fotografa, kamerzysty, kwiatów, dekoracji, zaproszeń, sukni, garnituru, fryzury, makijażu… Wiele decyzji, trudne wybory, niezdecydowanie, strach o źle wydane pieniądze. Właśnie wtedy przydaje się doświadczona osoba, która pokieruje Parę, podsunie pomysły, przedstawi swoje wizje, a przede wszystkim zaproponuje sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców.

 

3. Pomysłowość i otwarty umysł.

 

Co robi wedding planner w wolnym czasie? Czyta, przegląda nowinki i najnowsze trendy w branży ślubnej. Cały czas jest na bieżąco, aby móc proponować swoim klientom nowoczesne i topowe rozwiązania. Oprócz tego poszukuje kolejnych podwykonawców, tak aby współpracujące z wedding plannerem jednostki i firmy były zróżnicowane pod względem oferty. Wszystko po to, by każda Para Młoda, która decyduje się na usługi konsultanta ślubnego była zadowolona i widziała, że osoby obsługujące ich uroczystość są starannie dobrane do charakterów i potrzeb Pary. Konsultant zadba o każdy szczegół, zwróci uwagę na rzeczy, które nie zawsze są oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka.

 

4. Gwarancja spokoju.

 

Jesteśmy zaręczeni. Powiedzieliśmy już o tym bliskim i przyjaciołom. Teraz czas na organizację przyjęcia. Jest to kolej rzeczy każdej Pary Młodej. Zaczyna się stres, goniące terminy, trudne wybory. Każdy inaczej radzi sobie ze stresem, jedni mają zdolności organizacyjne i umieją zachować spokój. Inni z kolei wpadają w popłoch, nie wiedzą za co zabrać się w pierwszej kolejności, bądź nie mają dużo czasu na co dzień. Wszystkie te czynniki generują stres. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty, który wykorzystując swoją wiedzę i sprawdzone kontakty branżowe zorganizuje Parze Młodej ślub ich marzeń jednocześnie dając gwarancję wewnętrznego spokoju przed i w trakcie uroczystości, a także przygotowań bez nerwów i paniki.

 

5. Rola mediatora.

 

Czas ślubnych przegotowań jest nerwowym okresem nie tylko dla narzeczonych, ale również sprzyja konfliktom między nimi, a ich najbliższą rodziną. Rola konsultanta to również rola mediatora, który pomoże rozwiązać konflikt. Obiektywnie wytłumaczy pewne kwestie proponowane przez Parę Młodą związane z organizacją czy samym dniem ślubu w sposób przekonujący ich najbliższych. Pomoże również znaleźć kompromisowe rozwiązania odmiennych wizji i wyobrażeń dotyczących dnia ślubu. Rozwiązanie wszystkich problemów na bieżąco jest niezwykle istotne. Nikt by nie chciał zawierać związku małżeńskiego we wrogiej atmosferze…

 

To tylko niektóre z argumentów przemawiających na korzyść wedding plannera. Warto starannie przemyśleć czy zatrudnienie konsultanta ślubnego to tylko niepotrzebny wydatek czy raczej inwestycja w wymarzoną ceremonię, która będzie wzniosła i niezapomniana, a oprócz tego zorganizowana bezstresowo i profesjonalnie.

 

Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi artykułami na mojej stronie. Więcej w zakładce BLOG

 

Mam nadzieję, że artykuł był dla Ciebie ciekawy i zachęci do dalszej lektury mojego bloga, a także rozbudzi chęć zdobycia wiedzy na temat sposobów współpracy (jak pracuję?). W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

 

 

2 komentarze

  1. Pingback: Jak wybrać termin uroczystości? | Wedding Wonders

  2. Pingback: Kiedy Para Młoda powinna się zobaczyć w dniu ślubu?

Możliwość komentowania jest wyłączona.